Mountainbike XCE Damer Guld Ella Holmegård Mölndals CK Mölndal Västra Götalands län
Mountainbike XCE Herrar Guld Edvin Lindh Team Ormsalva Athletic Club Falun (?) Dalarnas län
Artisktisk gymnastik Damer hopp Guld Maja Sandfridsson Tidaholms GS Tidaholm Västra Götalands län
Artisktisk gymnastik Damer barr Guld Marcela Torres All Star Gymnastics GF Stockholm Stockholms län
Artisktisk gymnastik Damer bom Guld Nora Hanfelt Gymnastikklubben Motus-Salto Malmö Skåne län
Artisktisk gymnastik Damer fristående Guld Marcela Torres All Star Gymnastics GF Stockholm Stockholms län
Artisktisk gymnastik Damer mångkamp Guld Marcela Torres All Star Gymnastics GF Stockholm Stockholms län
Artisktisk gymnastik Herrar bygelhäst Guld William Sundell Hammarbygymnasterna Stockholm Stockholms län
Artisktisk gymnastik Herrar ringar Guld Luis Il Sung Melander Gymnastikklubben Motus-Salto Malmö Skåne län
Artisktisk gymnastik Herrar hopp Guld Filip Lidbeck Halmstad Frigymnaster Halmstad Hallands län
Artisktisk gymnastik Herrar barr Guld David Rumbutis All Star Gymnastics GF Stockholm Stockholms län
Artisktisk gymnastik Herrar räck Guld Marcus Stenberg Lulegymnasterna Luleå Norrbottens län
Artisktisk gymnastik Herrar fristående Guld William Hyll Halmstad Frigymnaster Halmstad Hallands län
Artisktisk gymnastik Herrar mångkamp Guld David Rumbutis All Star Gymnastics GF Stockholm Stockholms län
Artisktisk gymnastik Damer lag Guld
Artisktisk gymnastik Herrar lag Guld
Speedway Herrar Guld Oliver Berntzon Gislaveds MK Gislaved Jönköpings län
Boule precisionsskytte Damer Guld Napadsorn Pakkaeng Tjust Petanque Club Tranås Jönköpings län
Boule precisionsskytte Herrar Guld Robert ulfsson Sörbyängens Boule Örebro Örebro län
Hopprep Snabbhet lag 4×30 enkelrep Guld Lag Kämpinge 3 Kämpinge GF Vellinge Skåne län
Hopprep Snabbhet lag 2×30 enkrerep Guld Lag kämpinge 1 Kämpinge GF Vellinge Skåne län
Hopprep Snabbhet lag 4×30 dubbelrep Guld Lag kämpinge 4 Kämpinge GF Vellinge Skåne län
Hopprep Snabbhet lag 1×60 dubbelrep Guld Lag Kämpinge 2 Kämpinge GF Vellinge Skåne län
Hpprep Freestyle lag 2:an enkelrep (SRPF) Guld Lag kämpinge 1 Kämpinge GF Vellinge Skåne län
Hopprep Freestyle lag 4:an enkelrep (SRTF) Guld Lag kämpinge 4 Kämpinge GF Vellinge Skåne län
Hopprep Freestyle lag 3:an dubbelrep (DDSF) Guld Lag kämpinge 4 Kämpinge GF Vellinge Skåne län
Hopprep Freestyle lag 4:an enkelrep (DDPF) Guld Lag kämpinge 4 Kämpinge GF Vellinge Skåne län
Hopprep Freestyle overall Guld Lag kämpinge 4 Kämpinge GF Vellinge Skåne län
Crosscart 650cc Guld Markus Andersson MK Kopparberg Ljusnarsberg Örebro län
Crosscart Extreme Guld Marcus Agerheim Haninge MK Stockholm Stockholms län
Rallysprint 2WD Guld Isac Nordström Kullings MS Herrljunga Västra Götalands län
Rallysprint 4WD Guld Pontus Tideman SMK Eda Eda Värmlands län
Simning Herrar/para 400m frisim Guld Tobias Klasson Säffle Simsällskap Säffle Värmlands län
Simning Damer/para 200m medley Guld Inga tävlande
Simning Herrar 400m frisim Guld Victor Johansson Jönköpings Simsällskap Jönköping Jönköpings län
Simning Damer/para 100m bröstsim Guld Pernilla Lindberg Simklubben s02 Göteborg Västra Götalands län
Simning Damer 100m bröstsim Guld Klara Thormalm Jönköpings Simsällskap Jönköping Jönköpings län
Simning Herrar 200m bröstsim Guld Daniel Räisänen Täby Sim Täby Stockholm län
Simning Damer 200m medley Guld Lisa Nystrand Simklubben Neptun Stockholm Stockholms län
Simning Herrar/para 100m ryggsim Guld Tobias Klasson Säffle Simsällskap Säffle Värmlands län
Simning Herrar 100m ryggsim Guld Samuel Törnqvist Spårvägen Simförening Stockholm Stockholms län
Simning Damer/para 50m ryggsim Guld Agnes Kramer Falkenbergs Simklubb Falkenberg Hallands län
Simning Damer 50m Ryggsim Guld Sara Junevik Falu Simsällskap Falun Dalarnas län
Simning Herrar 200m fjärilsim Guld Victor Johansson Jönköpings Simsällskap Jönköping Jönköpings län
Padel Damer Guld Sofia Arvidsson/Baharak Soleymani Padel Crew padelclub/WAP Padel Örebro Helsingborg/Örebro Skåne/Örebro län
Padel Herrar Guld Simon Vasquez/Daniel Windahl Ryska Posten Padel Team/PadelCrew Stockholm/Ängelholm Stockholm/Skåne
Hopprep Damer freestyle Guld Thea Weinitz Höganäs GF Höganäs Skåne län
Hopprep Damer tripplar Guld Ina Murmark Kämpinge GF Vellinge Skåne län
Hopprep Damer snabbhet 30 sekunder Guld Mirjam Jonsson Korpförening lycksele Lycksele Västerbottens län
Hopprep Herrar tripplar Guld Elias Bäckström Korpförening Lycksele Lycksele Västerbottens län
Hopprep Damer snabbhet 3 minuter Guld Ina Murmark Kämpinge GF Vellinge Skåne län
Hopprep Herrar overall Guld Elias Bäckström Korpförening Lycksele Lycksele Västerbottens län
Hopprep Damer overall Guld Thea Weinitz Höganäs GF Höganäs Skåne län
Kyokushin karate Damer -55 kg Guld Elin Eriksson Ale Karate club Ale Västra Götalands län
Kyokushin karate Damer -65 kg Guld Agnes Westrin Brynäs Kyokushin Karate Gävle Gävleborgs län
Kyokushin karate Damer +65 kg Guld Amber Lindblom Brynäs Kyokushin Karate Gävle Gävleborgs län
Kyokushin karate Herrar -70 kg Guld Fawad Hamidi Benzai Karate Kai Göteborg Västra Götalands län
Kyokushin karate Herrar -80 kg Guld Jimmie Collin Keiko Karate Sällskap Göteborg Västra Götalands län
Kyokushin karate Herrar -90 kg Guld Jonas Rosin Brynäs Kyokushin Karate Gävle Gävleborgs län
Kyokushin karate Herrar +90 kg Guld Dennis Rundlöf Brynäs Kyokushin Karate Gävle Gävleborgs län
Bowling Damer Guld Katrin Jansson Spader Dam Helsingborg Skåne län
Bowling Herrar Guld Jesper Svensson Team pergamon BC Kungsbacka Hallands län
Paracykel Mixed Guld Anna Beck Skoghalls Cykelklubb Hammarö Värmlands län
Rullskidor Herrar masstart Guld Karl-Johan Westberg Borås SK Borås Västra Götalands län
Rullskidor Damer masstart Guld Linn Sömskar IFK Umeå Umeå Västerbottens län
Simning Herrar/para 50m frisim Guld Tobias Klasson Säffle Simsällskap Säflle Värmlands län
Simning Herrar 50m frisim Guld Isak Eliasson Spårvägen Simförening Stockholm Stockholms län
Simning Damer/para 100m frisim Guld Pernilla Lindberg Simklubben S02 Göteborg Västra Götalands län
Simning Damer 100m frisim Guld Sofia Åstedt Simklubben Elfsborg Borås Västra Götalands län
Simning Herrar 800m frisim Guld Victor Johansson Jönköpings Simsällskap Jönköping Jönköpings län
Simning Damer 1500m frisim Guld Lucie Hanquet Föreningen Göteborgs Sim Göteborg Västra Götalands län
Simning Herrar/para 50m bröstsim Guld Fabian Claeson Osby Simsällskap Osby Skåne län
Simning Herrar 50m bröstsim Guld Daniel Räisänen Täby Sim Täby Stockholms län
Simning Damer/para 50m fjärilsim Guld Pernilla Lindberg Simklubben S02 Göteborg Västra Götalands län
Simning Damer 50m fjärilsim Guld Sara Junevik Falu Simsällskap Falun Dalarnas län
Simning Herrar 200m Ryggsim Guld William Lulek Simklubben Neptun Stockholm Stockholms län
Simning Mix 4×100 frisim Guld Jönköpings Simsällskap Jönköping Jönköpings län
Bangolf Damer Guld Linda Lundberg Gullbergbro BGK Göteborg Västra Götalands län
Bangolf Herrar Guld Christer Söderlund Tyresö BGKL Stockholm Stockholms län
Bågskytte Lag Compound Guld Skogens IF Korsvägen Oskarshamn Kalmar län
Bågskytte Lag Barebow Guld Tranås BSK Tranås Jönköpings län
Bågskytte Lag Recurve Guld IF Karlsvik Sundsvall Västernorrlands län
Cricket T10 damer Guld Djurgårdens IF Stockholm Stockholms län
Cricket T10 herrar Guld A Ariana AKIF Malmö Skåne län
Cykel – kortdistans damer Guld Johanna Palmqvist CK Hymer Linköping Östergötlands län
Cykel – kortdistans herrar Guld Linus Kvist Motala AIF CK Motala Östergötlands län
Rullskidor Damer sprint Guld Linn Sömskar IFK Umeå Umeå Västerbottens län
Rullskidor herrar sprint Guld Erik Silfver IFK Umeå Umeå Västerbottens län
Aquabike Mix GP3 Ståmaskin Guld Eric Jakobsson Kumla Aquabike Klubb Kumla Örebro län
Aquabike Mix GP4 Sittmaskin Guld Erik Persson Gävle Jet Racing Club Gävle Gävleborgs län
Aquabike Mix GP 1 Ståmaskin Guld Emma-Nellie Örtendahl Orust JK Orust Västra Götalands län
Aquabike Mix GP1 Sittmaskin Guld Samuel Johansson Orust JK Orust Västra Götalands län
Simning Damer 400m frisim Guld Lucie Hanquet Föreningen Göteborgs Sim Göteborg Västra Götalands län
Simning Herrar/para 100m bröstsim Guld Fabian Claeson Osby Simsällskap Osby Skåne län
Simning Herrar 100m bröstsim Guld Daniel Räisänen Täby Sim Täby Stockholms län
Simning Damer 200m bröstsim Guld Julia Månsson Örebro Simallians Örebro Örebro län
Simning Herrar 200m medley Guld William Lulek Simklubben Neptun Stockholm Stockholms län
Simning Damer/para 100m ryggsim Guld Agnes Kramer Falkenbergs Smiklubb Falkenberg Hallands län
Simning Damer 100m ryggsim Guld Elise Öberg Njurunda Simsällskap Sundsvall Västernorrlands län
Simning Herrar/para 50m ryggsim Guld Tobias Klasson Säffle Simsällskap Säffle Värmlands län
Simning Herrar 50m ryggsim Guld Björn Seeliger Stockholms Kappsimningsklubb Stockholm Stockholms län
Simning Damer 200m fjärilsim Guld Edith Jernstedt Västerås Simsällskap Västerås Västmanlands län
Simning Herrar 4x200m frisim Guld Spårvägen Simförening Stockholm Stockholms län
Simning Damer 4x100m frisim Guld Jönköpings Simsällskap Jönköping Jönköpings län
Bangolf Herrar matchspel Guld Carl-Johan Ryner Uppsala BGK Uppsala Uppsala län
Bangolf Damer matchspel Guld Carolin Svensson Tyresö BGK TYresö Stockholms län
SUP Damer Guld Vera Lindmark Solna Stockholms län
SUP Herrar Guld Linus Karlsson Hjo Västra Götalands län
Paragolf Fysisk funktionsnedsättning, synnedsättning Guld Rasmus Lia Idrefjällens GK Älvdalen Dalarnas län
Paragolf Intellektuell funktionsnedsättning och NPF Guld Felix Norman Arboga Golfklubb Arboga Västmanlands län
Beachhandboll Damer Guld Göteborg BHC Göteborg Västra Götalands län
Beachhandboll Herrar Guld Lunds BHC Lund Skåne län
Kanotpolo Damer Guld Isbrytarna Luleå Norrbottens län
Kanotpolo Herrar Guld Linköping KK Linköping Östergötlands län
Wakeboard – kabel Open damer Guld Melanie Staaf Västerås kabelparkförening Västerås Västmanlands län
Wakeboard – kabel Open herrar Guld Hugo Randow Västerås kabelparkförening Västerås Västmanlands län
Wakeboard – kabel Para open Guld Alexander Helander Halmstad WBK Halmstad Hallands län
Orientering Sprintstafett Guld IFK Lidingö SOK Stockholm Stockholms län
Skateboard Damer special slalom Guld Mikaela Murén Föreningen Gothenburg Slalom Skaters Göteborg Västra Götalands län
Skateboard Herrar special slalom Guld Viking Hadestrand Föreningen Gothenburg Slalom Skaters Göteborg Västra Götalands län
Simning Damer 50m frisim Guld Sofia Åstedt Simklubben Elfsborg Borås Västra Götalands län
Simning Herrar 50m fjäril Guld Oskar Hoff Landskrona Simsällskap Landskrona Skåne län
Simning Herrar 100m frisim Guld Björn Seeliger Stockholms Kappsimningsklubb Stockholm Stockholms län
Simning Damer 50m frisim para Guld Pernilla Lindberg Simklubben S02 Göteborg Västra Götalands län
Simning Herrar 100m frisim para Guld Tobias Klasson Säffle Simsällskap Säffle Värmlands län
Simning Damer 800m frisim Guld Lucie Hanquet Föreningen Göteborgs Sim Göteborg Västra Götalands län
Simning Herrar 1500m frisim Guld Victor Johansson Jönköpings Simsällskap Jönköping Jönköpings län
Simning Damer 50m bröstsim para Guld Pernilla Lindberg Simklubben S02 Göteborg Västra Götalands län
Simning Damer 50m bröstsim Guld Klara Thormalm Jönköpings Simsällskap Jönköping Jönköpings län
Simning Herrar 50m fjäril para Guld Jesper Andersson Karlstads Simsällskap Karlstad Värmlands län
Simning Damer 200m ryggsim Guld Elise Öberg Njurunda Simsällskap Sundsvall Västernorrlands län
Simning 4x100m medley mix Guld Helsingborgs Simsällskap Helsingborg Skåne län
Bågskytte Mix lag compound Guld BK Gripen Malmö Skåne län
Bågskytte Mix lag barebow Guld Stockholms BK Stockholm Stockholms län
Bågskytte Mix lag recurve Guld Stockholms BK Stockholm Stockholms län
HEMA Damer långsvärd Guld Kristine Konsmo Stockholm HEMA Stockholm Stockholms län
HEMA Herrar långsvärd Guld Dennis Lungqvist KuHFS Kungshamn Västra Götalands län
HEMA Sabel mixed Guld Pontus Westerholm Lunds kontrafäktare Lund Skåne län
HEMA Svärd och bucklare mixed Guld Gustav Strihagen SPIFF Stockholm Stockholms län
HEMA Rapir och dolk mixed Guld Rasmus Rolandsson SPIFF Stockholm Stockholms län
Basket 3×3 Damer Guld Sista minuten
Basket 3×3 Herrar Guld Men in black
Basket 3×3 Rullstol Guld AIK rullstol AIK rullstol Stockholm Stockholms län
Beachvattenpolo Damer Guld Järfälla Stockholm Stockholms län
Beachvattenpolo Herrar Guld Linköpings simförening Linköping Östergötlands län
Rugby 7s Damer Guld Vänersborg RK Vänersborg Västra Götalands län
Rugby 7s Herrar Guld Stockholm Exils RFC Stockholm Stockholms län
Ridsport Working equitation Guld Idamaria Johansson Strängnäsbygdens RF Strängnäs Södermanlands län
Beach soccer Damer Guld Djurgårdens IF FF Stockholm Stockholms län
Beach soccer Herrar Guld Norsjö IF Norsjö Västerbottens län
Bågskytte Damer compound Guld Ida Karlsson Piteå BK Piteå Norrbottens län
Bågskytte Damer barebow Guld Tilde Ottosson Järnvägens BF Hallsberg Örebro län
Bågskytte Damer recurve Guld Theresé Nilsson IF Karlsvik Sundsvall Västernorrlands län
Bågskytte Herrar compound Guld Erik Persson Linköpings SKF Linköping Östergötlands län
Bågskytte Herrar barebow Guld Leo Pettersson Stockholms BK Stockholm Stockholms län
Bågskytte Herrar recurve Guld Jonas Andersson Trelleborgs Bågskytteklubb Trelleborg Skåne län
Discgolf Damer Guld Eriksson/Jansson Hofors DGK Hofors Värmlands län
Discgolf Herrar Guld Davidsson/Hagman Onsala/Helsingborg Västra Götalands län/Skåne län
Simning Damer 200m frisim para Guld Pernilla Lindberg Simklubben S02 Göteborg Västra Götalands län
Simning Damer 200m frisim Guld Hanna Eriksson Jönköpings Simsällskap Jönköping Jönköpings län
Simning Herrar 100m fjäril Guld Oskar Hoff Landskrona Simsällskap Landskrona Skåne län
Simning Damer 100m fjäril Guld Louise Hansson Helsingborgs Simsällskap Helsingborg Skåne län
Simning Herrar 200m frisim para Guld Tobias Klasson Säffle Simsällskap Karlstad Värmlands län
Simning Herrar 200m frisim Guld Robin Hansson Spårvägen Simförening Stockholm Stockholms län
Simning Damer 400m medley Guld Tea Windblad Malmö kappsimningsklubb Malmö Skåne län
Simning Herrar 400m medley Guld William Lulek Simklubben Neptun Stockholm Stockholms län
Simning Damer 4x100m medley Guld Västerås SS/Örebro SA Västerås/Örebro Västmanlands län/Örebro län
Simning Herrar 4x100m medley Guld Simklubben Neptun Stockholm Stockholms län